הצהרת נגישות-smokeland

Just Say the Word, We Can Do it all!

מבוא הצהרת נגישות האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

שימוש בתוכנת נגישות אתרים האתר מופעל על ידי תוכנת הנגשה של תוסף “One Click Accessibility” התוסף מאפשר לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0 לרמה AA. התוסף כפוף לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוסף.

כיצד עובדת ההנגשה באתר? באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome,Firefox,Safari,edge,Opera. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

מה בתפריט?

הגדלת טקסט- כל לחיצה על אפשרות זאת תגדיל את הטקסט המוצג באתר
הקטנת טקסט- כל לחיצה על אפשרות זאת תקטין את הטקסט המוצג באתר
גווני אפור- העלמת כל הצבעים המופיעים באתר והפיכתו לצבעי שחור\לבן
ניגודיות גבוהה- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה
ניגודיות נמוכה- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה והפיכת צבע הטקסט לצהוב
רקע בהיר- שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר
הדגשת קישורים- הוספת קו תחתון מתחת לקישורים המופיעים באתר
פונט קריא- החלפת כל הטקסט באתר לפונט אחיד וקריא
איפוס- החזרת האתר לברירת מחדל

הבהרה חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

Keep In Touch

אתם יכולים לדבר איתנו תמיד

צוות שירות הלקוחות שלנו מחויב לעזור לכם. לעקוב אחר הזמנתכם, בכדי להבטיח שאתם מרוצים ב- 100% מהרכישה שלכם באתר. אנחנו תמיד זמינים עבור הלקוחות שלנו אם אתם צריכים עזרה כלשהי תדעו שיש לכם תמיד למי ולאן לפנות.
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקה
    Scroll to Top
    דילוג לתוכן